Dostawa i zwroty


Realizacja zamówienia

Zamówienia realizujemy  maksymalnie w 2 dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy.

Dostawa


Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu wysłania zamówienia.
Koszt dostawy jest doliczany do każdego zamówienia i zależy od wybranej metody.

Dostawa do Paczkomatu 

Przesyłki do Paczkomatów nadajemy w każdy dzień roboczy. W wielu przypadkach przesyłka jest do odbioru już następnego dnia roboczego, choć firma Inpost zastrzega sobie termin 2 dni roboczych.

Istnieje możliwość wysyłki do Paczkomatu z odbiorem w sobotę lub niedzielę. Do tej usługi kwalifikują się przesyłki nadane w piątek i dodatkowo opłacone za tę usługę. Jest to usługa dodatkowa oferowana przez Inpost Paczkomaty jest dodatkowo płatna.

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 97% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Oznacza to, że kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy przesyłkę.

Pozostałe 3% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn - np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia czy błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Reklamacja

  • Na przykład produkt nie działa w prawidłowy sposób

  • 2 lata od dnia stwierdzenia wady w przypadku rękojmi lub zgodnie ze wskazaniem producenta w przypadku gwarancji


Zwrot lub wymiana

  • Bez podania przyczyny zwrotu lub wymiany

  • Do 14 dni od odebrania przesyłki złóż oświadczenie o odstąpieniu od umowy